Bugun...
‘Sıcak Eller’ projesiyle öğrenciler ısınacak..
Tarih: 25-12-2019 14:10:00 Güncelleme: 25-12-2019 14:18:00 + -


Kdz.Ereğli Kent Konseyi, ‘sıcak eller’ projesi kapsamında yaklaşan kış ayı nedeniyle ilköğretim okulu öğrencilerine atkı, bere ve eldiven dağıtımına başladı..

‘Sıcak Eller’ projesiyle öğrenciler ısınacak..

Kdz.Ereğli Belediyesinin katkılarıyla Kdz.Ereğli Kent Konseyi, ‘Sıcak Eller’ projesi kapsamında Ereğli’de faaliyet gösteren ilköğretim okulu öğrencilerine atkı, bere ve eldiven dağıtımına başladı..

Pilot bölge olarak seçilen Bölücek Kadir Nevişet Kameroğlu İlköğretim okulu’ndan başlatılan dağıtım törenine Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz.Ereğli Bölge ve Garnizon Komutanı Sami Uyar, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Soner Yavuz, Kdz.Ereğli Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay, Kdz.Ereğli Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy,  Zonguldak Maden Şehit Aileleri Yaşatma Derneği Başkanı Çetin Yiğit, Bölücek muhtarı İsmail Şişman ve Erdemir adına Kurumsal İletişim Şefi Pınar Elmas Adalı katıldı..

Okul Müdürü Rasim Durmuş’un hazır bulunduğu törende konuşan proje koordinatörü Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay, Bölücek’ten başlamak üzere yapılan bağışlarla tüm Ereğli’de ki öğrencilere bu hediyelerin ulaştırılmasını hedeflediklerinin altını çizdi. Günay, katkı sağlayan tüm kurum, kuruluş ve işadamlarına teşekkür etti.

ÖĞRENCİLERDEN SAHA TALEBİ..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ilköğretim okulu öğrencilerinin okullarına voleybol ve basketbol sahası istemine olumlu yanıt vererek; “Siz istersiniz de ben yapmam mı?.. Olmuş bilin’, dedi..

BAŞKAN POSBIYIK'TAN KENT KONSEYİ'NE ÖVGÜ..

Kent Konseyi ile ilgili görüşlerini paylaşan Başkan Posbıyık: "Kısa bir süre önce kurulan kent konseyi'nin bu denli yol almasını takdirle karşılıyorum. Kent Konseyi varmış dedirtti, bize. Kendilerini tebrik ediyorum", şeklinde konuştu..

 
Bu haber 459 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KDZ.EREĞLİ HABERLERİ